Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

05.03.2011

Bal charytatywny w Płońsku

Zabawę taneczną połączono ze zbiórką funduszy, które zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom niepełnosprawnym. Na aukcję przedmioty przekazał Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki.

Zabawę taneczną połączono ze zbiórką funduszy, które zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom niepełnosprawnym. Na aukcję przedmioty przekazał Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki.

Cały dochód uzyskany z biletów oraz licytacji będzie wykorzystany na pokrycie działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz istniejącego w jego strukturach Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo. Zdobyte środki umożliwią zorganizowanie rehabilitacji i zajęć terapeutycznych dla potrzebujących.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci to jedyna placówka na terenie powiatu płońskiego, realizująca zadania w zakresie kompleksowej rehabilitacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Instytucja powstała w 1970 roku jako organizacja pożytku publicznego, zrzeszająca osoby fizyczne i prawne działające m.in. na rzecz równego startu „dzieci gorszych szans”.

Podobne tematy

  • 25.11.2010
    Wojewoda przyjacielem dzieci
  • 07.01.2012
    Dobroczynny Bal Przymierza Rodzin
Podziel / Share
Michał Dec, 05.03.2011, Ilość wejść: 1174, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry