Pomoc dla niepełnosprawnych
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczna Skrzynka Podawcza, formularze

Komunikaty

04.01.2010

Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego u wojewody

Od 1 stycznia 2010 r. Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego (MCZP) zostało włączone do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego (MUW). Zadania MCZP wykonują Wydziały Polityki Społecznej, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Kontroli i Audytu.

Na podstawie zarządzania nr 296, wydanego przez Jacka Kozłowskiego – wojewode mazowieckiego, oddział Rejestrów, Oddział Programów Zdrowotnych i Promocji Zdrowia, Oddział Statystyki Medycznej oraz Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego, które wchodzą w skład Wydziału Polityki Społecznej, mieszczą się przy ul. Czereśniowej 98 w Warszawie.

Zadania z zakresu zdrowia publicznego wykonywane przez Oddziały Terenowe MCZP realizowane są przez Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Czynności dotyczące kontroli zakładów opieki zdrowotnej, nadzoru nad odbywaniem stażu podyplomowego lekarzy i lekarzy dentystów prowadzi Wydział Kontroli i Audytu MUW. Natomiast sprawy związane z konsultantami wojewódzkimi realizuje Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego MUW.

Podziel / Share
Opublikowane przez : Michał Dec, 04.01.2010, Ilość wejść: 9377, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Rozmiar czcionki

Kalendarium

Subskrypcje

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter: Zarejestruj się

Jeśli chcesz edytować/usunąć swoje dane, zaloguj się.


»Przypomnij hasło
Cudzoziemcy
Program "Rodzina 500 plus"

dane powiatów, gmin oraz placówek pomocy społecznej