Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

04.01.2010

Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego u wojewody

Od 1 stycznia 2010 r. Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego (MCZP) zostało włączone do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego (MUW). Zadania MCZP wykonują Wydziały Polityki Społecznej, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Kontroli i Audytu.

Na podstawie zarządzania nr 296, wydanego przez Jacka Kozłowskiego – wojewode mazowieckiego, oddział Rejestrów, Oddział Programów Zdrowotnych i Promocji Zdrowia, Oddział Statystyki Medycznej oraz Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego, które wchodzą w skład Wydziału Polityki Społecznej, mieszczą się przy ul. Czereśniowej 98 w Warszawie.

Zadania z zakresu zdrowia publicznego wykonywane przez Oddziały Terenowe MCZP realizowane są przez Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Czynności dotyczące kontroli zakładów opieki zdrowotnej, nadzoru nad odbywaniem stażu podyplomowego lekarzy i lekarzy dentystów prowadzi Wydział Kontroli i Audytu MUW. Natomiast sprawy związane z konsultantami wojewódzkimi realizuje Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego MUW.

Podziel / Share
Michał Dec, 04.01.2010, Ilość wejść: 12074, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry