Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

04.01.2010

Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego u wojewody

Od 1 stycznia 2010 r. Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego (MCZP) zostało włączone do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego (MUW). Zadania MCZP wykonują Wydziały Polityki Społecznej, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Kontroli i Audytu.

Na podstawie zarządzania nr 296, wydanego przez Jacka Kozłowskiego – wojewode mazowieckiego, oddział Rejestrów, Oddział Programów Zdrowotnych i Promocji Zdrowia, Oddział Statystyki Medycznej oraz Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego, które wchodzą w skład Wydziału Polityki Społecznej, mieszczą się przy ul. Czereśniowej 98 w Warszawie.

Zadania z zakresu zdrowia publicznego wykonywane przez Oddziały Terenowe MCZP realizowane są przez Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Czynności dotyczące kontroli zakładów opieki zdrowotnej, nadzoru nad odbywaniem stażu podyplomowego lekarzy i lekarzy dentystów prowadzi Wydział Kontroli i Audytu MUW. Natomiast sprawy związane z konsultantami wojewódzkimi realizuje Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego MUW.

Podziel / Share
Michał Dec, 04.01.2010, Ilość wejść: 12240, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry