Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

25.10.2017

Premier Beata Szydło w Siedlcach

Prezes Rady Ministrów Beata Szydło wizytowała Siedlce. Uczestniczyła we wmurowaniu aktu erekcyjnego pod budowę nowej linii produkcyjnej, a także spotkała się z mieszkańcami regionu.

Wmurowanie kamienia węgielnego dotyczyło budowy nowej linii produkcyjnej krat pomostowych w firmie Mostostal Siedlce. Firma mająca zakłady w województwie mazowieckim eksportuje swoje wyroby do ponad czterdziestu krajów świata. Na inwestycję Mostostal Siedlce przeznaczy ok. 30 mln zł.

źródło: www.premier.gov.pl

Premier Beata Szydło pogratulowała uruchomienia inwestycji Ministrowi Energii Krzysztofowi Tchórzewskiemu, który był inicjatorem ratowania zakładu, a także firmie i władzom lokalnym. Jak mówiła, nowa linia produkcyjna przysłuży się rozwojowi miasta, całej polskiej gospodarki oraz poprawi życie mieszkańców Siedlec i okolic.

Przyjazd Premier Beaty Szydło do Siedlec był także okazją do spotkania z mieszkańcami w Miejskim Ośrodku Kultury. W spotkaniach Premier w regionie siedleckim uczestniczył Artur Standowicz – Wicewojewoda Mazowiecki i Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach Marek Renik.

źródło: www.premier.gov.pl

Bookmark and Share
Ewa Filipowicz, 25.10.2017, Ilość wejść: 1077, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry