Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

08.11.2017

Konkurs dla dzieci na kartkę świąteczną Wojewody

  • Karta świąteczna nagrodzona w IX edycji konkursu Wojewody Mazowieckiego Karta świąteczna nagrodzona w IX edycji konkursu Wojewody Mazowieckiego
    Karta świąteczna nagrodzona w IX edycji konkursu Wojewody Mazowieckiego

Sprzęt komputerowy to nagroda dla domu dziecka, którego wychowanek zwycięży w X edycji konkursu na kartkę świąteczną Wojewody. Konkurs plastyczny rozpoczyna się 8 listopada i jest to jego dziesiąta edycja. Praca laureata zostanie wysłana w formie elektronicznej z życzeniami do przedstawicieli samorządów i pracowników urzędu. Kartki należy przesyłać do 8 grudnia 2017 roku.

Autor zwycięskiej pracy otrzyma indywidualną nagrodę rzeczową. Dom dziecka, którego wychowanek zwycięży w konkursie na kartkę, otrzyma sprzęt komputerowy. Jak każdego roku, konkurs jest skierowany do wychowanków mazowieckich całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych. Celem konkursu jest wybór kartki świątecznej Wojewody Mazowieckiego. Zwycięski projekt będzie oficjalną kartką Wojewody Mazowieckiego, wysyłaną w formie elektronicznej do przedstawicieli samorządów i pracowników urzędu. Oryginały wyróżnionych kartek będą przekazane wraz z życzeniami do najważniejszych osób w państwie. Wszystkie zgłoszone kartki świąteczne zostaną zaprezentowane w formie wystawy w holu głównym w MUW w okresie świątecznym.

Kartki należy dostarczyć do 14 grudnia 2017 r. (decyduje data wpływu).

Pracę z wypełnioną kartą zgłoszeniową i zgodą na upublicznienie danych należy przesłać pocztą na adres:

Mazowiecki Urząd Wojewódzki

Biuro Wojewody

pl. Bankowy 3/5

00-950 Warszawa z dopiskiem „Kartka świąteczna – X edycja”, lub złożyć osobiście w kancelarii urzędu: pl. Bankowy 3/5, wejście B, pok. 36 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00).

Pliki do pobrania

Podobne tematy

Podziel / Share
Monika Bujak, 08.11.2017, Ilość wejść: 1465, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry