Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

15.12.2017

Jubileusz XXV- lecia Państwowej Inspekcji Farmaceutycznej

W Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyły się uroczystości związane z obchodami jubileuszu XXV- lecia Państwowej Inspekcji Farmaceutycznej z udziałem Wicewojewody Mazowieckiego Artura Standowicza.

Wicewojewoda na uroczystości odczytał i przekazał na ręce Zbigniewa Niewójta Głównego Inspektora Farmaceutycznego list gratulacyjny od Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery dla pracowników PIF.

Wojewoda wyraził w liście uznanie i przekazał podziękowania za zaangażowanie w sprawowanie nadzoru i kontroli nad wytwarzaniem produktów leczniczych i obrotu nimi. Podkreślił również rzetelność i skuteczność pracy  inspektorów.

„Państwa profesjonalizm i autentyczna gotowość do pomocy są gwarancją powodzenia podejmowanych przeze mnie działań służących zapewnieniu pacjentom z województwa mazowieckiego bezpiecznego dostępu do leków”.

Dwadzieścia pięć lat temu władze odradzającego się demokratycznego państwa utworzyły zręby nowoczesnej inspekcji farmaceutycznej. Od tego czasu Państwowa Inspekcja Farmaceutyczna przeszła długą drogę, aż do chwili obecnej kiedy stała się uznanym w środowisku międzynarodowym organem monitującym bezpieczeństwo leków.

Podziel / Share
Natalia Lech, 15.12.2017, Ilość wejść: 756, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry