Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

20.12.2017

Spotkanie wigilijne Wojewody z pracownikami Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

 • Spotkanie wigilijne odbyło się z udziałem m.in.: Wojewody Zdzisława Sipiery, Wicewojewodów: Sylwestra Dąbrowskiego i Artura Standowicza oraz Jego Eminencji Kardynała Kazimierza Nycza. Spotkanie wigilijne odbyło się z udziałem m.in.: Wojewody Zdzisława Sipiery, Wicewojewodów: Sylwestra Dąbrowskiego i Artura Standowicza oraz Jego Eminencji Kardynała Kazimierza Nycza.
  Spotkanie wigilijne odbyło się z udziałem m.in.: Wojewody Zdzisława Sipiery, Wicewojewodów: Sylwestra Dąbrowskiego i Artura Standowicza oraz Jego Eminencji Kardynała Kazimierza Nycza.
 • W spotkaniu wigilijnym z pracownikami MUW tradycyjnie już uczestniczył Jego Eminencja Kardynał Kazimierz Nycz. W spotkaniu wigilijnym z pracownikami MUW tradycyjnie już uczestniczył Jego Eminencja Kardynał Kazimierz Nycz.
  W spotkaniu wigilijnym z pracownikami MUW tradycyjnie już uczestniczył Jego Eminencja Kardynał Kazimierz Nycz.
 • Obecni na spotkaniu harcerze wręczyli Wojewodzie światełko betlejemskie. Obecni na spotkaniu harcerze wręczyli Wojewodzie światełko betlejemskie.
  Obecni na spotkaniu harcerze wręczyli Wojewodzie światełko betlejemskie.
 • W spotkaniu uczestniczyło ok. 150 pracowników urzędu. W spotkaniu uczestniczyło ok. 150 pracowników urzędu.
  W spotkaniu uczestniczyło ok. 150 pracowników urzędu.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to jedna z niewielu okazji do spotkań, składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem. Takie wydarzenie miało miejsce 20 grudnia br. w siedzibie MUW, w sali im. Stefana Starzyńskiego, gdzie zebrali się pracownicy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego na spotkaniu opłatkowym.

To oficjalne wydarzenie z udziałem Zdzisława Sipiery Wojewody Mazowieckiego, Wicewojewodów Sylwestra Dąbrowskiego i Artura Standowicza zaszczycił swą obecnością Jego Eminencja Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Jarosław Szajner Dyrektor Generalny MUW, Józef Maciej Wierzbowski, Dyrektor Biura Wojewody, Dobrosław Dowiat – Urbański, Szef Służby Cywilnej, komendanci, inspektorzy mazowieckich służb i inspekcji, pracownicy MUW a także przedstawiciele instytucji współpracujących z urzędem wojewódzkim.

Podczas uroczystości Wojewoda w imieniu własnym i Wicewojewodów złożył zebranym gościom życzenia świąteczne. Dzisiejsza okoliczność była również dogodna do przekazania wszystkim zebranym podziękowań za sumienna pracę w ostatnim roku.

W oficjalnej części spotkania zabrał głos również Jego Eminencja Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz, który złożył obecnym świąteczne życzenia oraz ich pobłogosławił.

Tradycyjnie na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Chorągwi ZHP, którzy na ręce Wojewody przekazali Betlejemskie Światło Pokoju.

Po oficjalnej części przyszedł czas na osobiste życzenia i łamanie się opłatkiem przy dźwiękach kolęd. Nie zabrakło również, specjalnie na te okoliczność przygotowanego poczęstunku z wigilijnymi potrawami.

Podziel / Share
20.12.2017, Ilość wejść: 2537, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry