Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

07.03.2018

21 marca - Dzień Nowych Technologii w Edukacji

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do udziału w ogólnopolskich obchodach Dnia Nowych Technologii w Edukacji. Lokalne inicjatywy promujące nowe technologie wykorzystywane w nauce można nadsyłać do 18 marca br.

21 marca uczniowie oraz ich rodzice będą mogli wziąć udział w bezpłatnych i ogólnodostępnych pokazach, zajęciach warsztatowych, prezentacjach multimedialnych, grach i zabawach, projekcjach filmów, spotkaniach oraz pokazowych lekcjach dotyczących nowoczesnych technologii, które mogą być wsparciem w nauce.

Do udziału w przedsięwzięciu zaproszone są szkoły, podmioty naukowo-badawcze, uczelnie, instytucje kultury, organizacje pozarządowe oraz wszystkich zainteresowanych popularyzowaniem wykorzystywania nowych technologii w edukacji.

Aby zgłosić swój projekt należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie https://men.gov.pl/dnte i przesłać zgłoszenie w terminie do 18 marca 2018 r. Spośród nadesłanych zgłoszeń MEN wybierze inicjatywy najciekawsze, które otrzymają nagrody rzeczowe.

Patronat nad inicjatywą objął European Schoolnet, europejska sieć 34 ministerstw edukacji.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Podziel / Share
07.03.2018, Ilość wejść: 628, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry