Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

09.03.2018

Narada Wojewodów w MSWiA

 • Źródło: MSWiA
  Źródło: MSWiA
 • Źródło: MSWiA
  Źródło: MSWiA
 • Źródło: MSWiA
  Źródło: MSWiA

W czwartek (8 marca br.) Wiceminister Paweł Szefernaker, Sekretarz Stanu w MSWiA przewodniczył naradzie z wojewodami. Uczestniczył w niej Wojewoda Mazowiecki, Zdzisław Sipiera.

Uczestnicy spotkania wysłuchali informacji Ministra Finansów o sposobie realizacji przez wojewodów budżetu państwa na rok 2018. Zapoznali się też z informacją Ministra Inwestycji i Rozwoju oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na temat realizacji polityki spójności w zakresie zatrudniania cudzoziemców. Omówili także współpracę wojewodów z Prokuratorią Generalną Skarbu Państwa. Dalsza część narady dotyczyła dotychczasowej realizacji programu „Niepodległa” związanego z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W trakcie spotkania Wiceminister Paweł Szefernaker powitał Tomasza Hinca, nowego Wojewodę Zachodniopomorskiego.

W naradzie udział wzięli także m.in.: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosław Sellin, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów Tomasz Robaczyński, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Adam Hamryszczak, Prezes Prokuratorii Generalnej Leszek Bosek.

Podziel / Share
Natalia Lech, 09.03.2018, Ilość wejść: 701, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry