Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

27.03.2018

Posiedzenie Rady Programowej Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP

W godzinach przedpołudniowych odbyło się dzisiaj w MUW spotkanie zorganizowane przez Mazowiecką Wojewódzką Komendę OHP. W wydarzeniu tym uczestniczyli Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera i Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski.

Za stołem prezydialnym zasiedli: Zdzisław Sipiera Wojewoda Mazowiecki; Sylwester Dąbrowski Wicewojewoda Mazowiecki; Piotr Modzelewski Zastępca Komendanta Głównego OHP; Wiesław Leszko Wojewódzki Komendant OHP w Warszawie i  Jacek Figiel, Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP w Warszawie.

Spotkanie miało charakter roboczego Posiedzenia Rady Programowej Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Podczas wydarzenia odbyła się uroczystość wręczenia aktów powołania do Rady Programowej mazowieckiego OHP. Akty te przedstawicielom rady wręczył Bogdan Ścibót, Komendant Główny OHP. Przewodniczącym Rady Programowej jest Zdzisław Sipiera Wojewoda Mazowiecki.

- Mam nadzieję, że nasze działania przyczynią sią do zwiększenia szans na rynku pracy młodych osób – powiedział Wojewoda Mazowiecki.

Głównymi zagadnieniami poruszanymi w czasie dzisiejszych obrad były tematy związane z kształceniem i wychowaniem młodzieży w ramach działalności prowadzonej przez Mazowiecką Wojewódzką Komendę OHP.

Omówiono również kwestie dotyczące m.in.: rynku pracy na Mazowszu, projektów realizowanych przez mazowiecka komendę OHP w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz współpracy w zakresie realizowanych działań z partnerami lokalnymi.

 

Podziel / Share
Marcin Lasota, 27.03.2018, Ilość wejść: 647, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry