Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

29.03.2018

Porozumienie MKW PSP z GDDKiA

  •  Źródło: KW PSP
    Źródło: KW PSP
  •  Źródło: KW PSP
    Źródło: KW PSP

26 marca br. w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie zostało podpisanie porozumienie o wzajemnej współpracy pomiędzy Mazowieckim Komendantem Wojewódzkim PSP st. bryg. Bogdanem Łasicą, a Dyrektorem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie reprezentowanym przez Leszka Sekulskiego – Zastępcę Dyrektora Oddziału ds. Zarządzania Drogami i Mostami. Porozumienie zostało zawarte w obecności Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Pawła Błasiaka.

Podpisane porozumienie dotyczy współpracy jednostek organizacyjnych PSP na terenie województwa mazowieckiego z GDDKiA Oddział w Warszawie m. in. podczas zdarzeń na drogach krajowych, a także w zakresie współdziałania w akcjach edukacyjnych i ćwiczeniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, wymiany informacji o bieżącej sytuacji drogowej i współpracy przy opiniowaniu i uzgadnianiu nowych inwestycji drogowych na terenie województwa.

Niniejsze porozumienie na poziomie wojewódzkim jest konsekwencją porozumienia podpisanego 15 grudnia 2017 r. na poziomie centralnym przez Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad i Komendanta Głównego PSP o współdziałaniu obu służb.

Podziel / Share
Natalia Lech, 29.03.2018, Ilość wejść: 659, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry