Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

26.04.2018

Mazowiecki Urząd Wojewódzki na targach pracy

Wśród pracodawców prezentujących swoją ofertę na tegorocznej VIII edycji Targów Pracy, które odbyły się 26 kwietnia br. (czwartek) w godzinach 10-14 w atrium budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ul. Rejtana 16 był Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.

Stoisko MUW cieszyło się zainteresowaniem odwiedzających targi. Będący na targach studenci mogli w bezpośredniej rozmowie z pracownikami Biura Kadr i Obsługi Prawnej MUW porozmawiać o pracy, poznać zakres działalności oraz specyfikę urzędu wojewódzkiego i otrzymać informatory.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki zatrudnia około 1400 pracowników. Niewiele osób wiedziało, że choć główna siedziba urzędu znajduje się przy pl. Bankowym 3/5 w Warszawie to urząd posiada także delegatury, które znajdują się w: Radomiu, Siedlcach, Płocku, Ostrołęce i Ciechanowie.  Osoby zainteresowane podjęciem pracy w urzędzie będą mogły zdobyć doświadczenie zawodowe w m.in.: Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Biurze Rozwoju i Inwestycji, Wydziale Nadzoru Prawnego, Biurze Obsługi Urzędu czy Biurze Kadr i Obsługi Prawnej. Urząd wojewódzki organizuje również praktyki studenckie i absolwenckie oraz oferuje udział w stażach i wolontariacie.

Zatrudnienie w urzędzie jest doceniane przez jego pracowników głownie ze względu na możliwość ciekawej i stabilnej pracy oraz indywidualne podejście do pracownika. Pracodawca oferuje również dofinansowanie do wypoczynku i dopłatę do działalności kulturalno-oświatowej lub sportowo-rekreacyjnej.  

Wśród wystawców znalazły się m.in.: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Instytut Techniki Budowlanej.

Podziel / Share
Marcin Lasota, 26.04.2018, Ilość wejść: 674, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry