Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

12.06.2018

Wręczenie powołań konsultantom medycznym

Dzisiaj w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim miało miejsce spotkanie z nowymi mazowieckimi konsultantami medycznymi. Podczas spotkania Wicewojewoda Mazowiecki, Sylwester Dąbrowski uroczyście wręczył powołania do pełnienia funkcji konsultantów.

Podczas spotkania Sylwester Dąbrowski wręczył podziękowania, za pełnienie funkcji konsultanta dr. hab. n. med. Pawłowi Dobrzyńskiemu, który pełnił obowiązki konsultanta w dz. otorynolaryngologii do dnia 29 stycznia br. oraz prof. nadzw. dr. n. med. Sylwestrowi Prokuratowi, który pełnił obowiązki konsultanta w dz. nefrologii dziecięcej do 31 grudnia. W spotkaniu uczestniczyła również Halina Krajkowska, Zastępca Dyrektora Wydziału Zdrowia MUW.

Z rąk Wicewojewody powołania otrzymali:

  • dr n. med. Grażyna Bączek - powołana na kolejną kadencję do pełnienia funkcji konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego na okres 5 lat.
  • dr. hab. n. med. Łukasz Czyżewski - powołany do pełnienia funkcji konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa na okres 5 lat.
  • dr. hab. n. med. Adam Kobayashi - powołany do pełnienia funkcji konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neurologii na okres 5 lat.
  • dr hab. n. med. Małgorzata Mizerska-Wasiak  - powołana pełnienia funkcji konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie nefrologii dziecięcej na okres 5 lat.
  • dr. n. med. Piotr Palczewski - powołany do pełnienia funkcji konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej na okres 5 lat.
  • dr n. med. Beata Pawlus Kierownik - powołana do pełnienia funkcji konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neonatologii na okres 5 lat.
  • dr n. med. Aleksandra Paź - powołana do pełnienia funkcji konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie farmakologii klinicznej na okres 5 lat

 

 

 

Podziel / Share
12.06.2018, Ilość wejść: 1666, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry