Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

28.06.2018

Narada Wydziału Zdrowia: rola i zadania zakładów opiekuńczo-leczniczych w ochronie zdrowia

27 czerwca br. odbyła się narada z udziałem dyrektorów i pracowników zakładów opiekuńczo-leczniczych działających na terenie województwa mazowieckiego. Spotkanie rozpoczął Jarosław Chmielewski, Dyrektor Wydziału Zdrowia MUW.

Tematem spotkania było przedstawienie roli i zadań zakładów opiekuńczo-leczniczych w systemie ochrony zdrowia. Uczestniczyli w nim dyrektorzy i pracownicy zakładów opiekuńczo-leczniczych z terenu woj. mazowieckiego.

Na spotkaniu poruszono kwestię wspólnego opracowania rekomendacji przez Wydział Zdrowia i przedstawicieli ZOL, które zawierałyby spójną politykę działania zakładów opiekuńczo-leczniczych.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Wydział Zdrowia MUW we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie. Obok Dyrektora Wydziału Zdrowia, Jarosława Chmielewskiego udział w nim wzięli: Maria Pawlak - Wojewódzki Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawa, mgr Lilia Kimber-Dziwisz – Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, dr n. med. Aleksandra Kühn-Dymecka - Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychologii klinicznej, dr n. med.  Marek Stopiński - Konsultant Wojewódzki w dziedzinie  chorób wewnętrznych oraz dr hab. med. Adam Kobayashi - Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurologii.

Podziel / Share
28.06.2018, Ilość wejść: 481, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry