Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

23.05.2019

MUW na targach pracy w Akademii Sztuki Wojennej

22 maja 2019 r. na terenie kampusu Akademia Sztuki Wojennej przy al. gen. A. Chruściela 103 w Warszawie odbyły się I Akademickie Targi Pracy w ASzWoj. Na wydarzeniu swoją ofertę przedstawił Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.

Jednym z kilkunastu wystawców biorących udział w pierwszych targach pracy zorganizowanych przez Akademię Sztuki Wojennej był Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie. Na przygotowanym stoisku wyłożone zostały materiały informacyjne a pracownicy Biura Kadr i Obsługi Prawnej MUW przekazywali zainteresowanym studentom oraz absolwentom informacje na temat zasad oraz możliwości podjęcia pracy lub rozpoczęcia stażu w urzędzie. Stoisko cieszyło się zainteresowaniem, wiele osób przyniosło ze sobą CV i na miejscu wypełniło formularze zgłoszeniowe.

MUW zapewnia swoim pracownikom m.in.: stabilną i ciekawą pracę,  możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie na etapie wdrażania do pracy oraz atrakcyjny pakiet socjalny. Oferta urzędu daje możliwość rozwoju zawodowego w korpusie służby cywilnej, obejmuje także organizację praktyk oraz staży studenckich i absolwenckich.

 

 

Podziel / Share
23.05.2019, Ilość wejść: 417, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry