Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

29.05.2019

Sobota z paszportem: zapisz się i złóż wniosek

W sobotę, 1 czerwca br., po uprzedniej rezerwacji w Referacie Paszportów nr 1 przy ul. Kruczej 5/11 w Warszawie będzie można złożyć wniosek paszportowy. Zapisu można dokonać telefonicznie do 31 maja br. lub do wyczerpania numerków pod numerem telefonu (22) 695 73 02, w godzinach 8:00 – 15:00.

W sobotę będą obsługiwane wyłącznie osoby, które wcześniej zarezerwowały termin wizyty. Liczba miejsc jest ograniczona - tego dnia obsłużonych zostanie ok. 200 interesantów. 

Przed wakacyjnym wyjazdem warto sprawdzić ważność paszportu. Jeśli dokument podróży ją utraci, jest ona zbyt krótka, lub paszport jest zniszczony w sposób uniemożliwiający odczytanie i zweryfikowanie danych, musimy pozostać w Polsce do czasu wydania nowego. Niezbędne informacje dotyczące m.in. opłat czy wymaganych dokumentów dostępne są w zakładce Paszporty.

Obecnie na Mazowszu działa 21 punktów paszportowych – 5 w delegaturach Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego (Ciechanów, Ostrołęka, Płock, Radom i Siedlce), 16 w Warszawie i okolicznych powiatach. Informacje można uzyskać pod numerem infolinii: 22 695 73 88 oraz na stronie www.mazowieckie.pl (zakładka Paszporty). Wniosek o paszport można złożyć w dowolnym punkcie paszportowym na terenie całego kraju, bez względu na miejsce zameldowania.

Podziel / Share
29.05.2019, Ilość wejść: 413, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry