Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

25.06.2019

Filmy WSC: zaproszenia gościnne dla obcokrajowców

Wydział Spraw Cudzoziemców Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, który zajmuje się m. in.: legalizacją pobytu obcokrajowców w Polsce, przygotowuje animacje mające ułatwiać klientom załatwianie spraw będących w jego zakresie.

Jeśli chcesz zaprosić do Polski cudzoziemca i zastanawiasz się, jakie wymagania i zobowiązania bierze na siebie zapraszający obejrzyj załączony materiał. Film krok po kroku, w prosty i przyjazny sposób objaśnia urzędowe procedury. Dowiesz się z niego, jak załatwić formalności związane z zaproszeniem cudzoziemca.

 

 

Publikowany dzisiaj film jest pierwszym z przygotowywanej serii animacji informacyjnych, które będą zamieszczane na stronie Urzędu oraz na kanale YouTube Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Filmy są dostępne również na stronach z opisem procedur Wydziału Spraw Cudzoziemców (https://mazowieckie.pl/pl/dla-klienta/cudzoziemcy/wsc/36543,MENU-Wydzialu-Spraw-Cudzoziemcow.html) i w zakładce ,,Pierwsze kroki”. Zachęcamy do korzystania z zamieszczanych materiałów informacyjnych!

Filmy realizowane są w ramach projektu "Cudzoziemiec w centrum uwagi”,  dofinansowywanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje: https://mazowieckie.pl/pl/dla-klienta/cudzoziemcy/fami/34738,FAMI.html

Podziel / Share
25.06.2019, Ilość wejść: 540, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry