Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

08.05.2008

"112 w trudnej sprawie - nie używaj przy zabawie"

X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży. Konkurs zorganizowany został przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej

22 kwietnia 2008 r. odbyły się eliminacje wojewódzkie X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie” zorganizowanego przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Wojewódzka Komisja Konkursowa, powołana przez Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego MUW, w składzie: Jacek Otulak - przewodniczący, Michał Zagalski - sekretarz, Jacek Filipek - przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Warszawie, Zdzisław Bury - członek komisji, Dorota Trzeciak - członek komisji, Jolanta Zaorska - członek komisji, wyłoniła po pięć najlepszych prac z każdej grupy wiekowej i grupy osób ze szkół specjalnych. Ponadto wyróżniono dwie prace.

Komisja przyznaje, że z trudem dokonywała oceny prac, gdyż wszystkie nadesłane prace były wykonane z niezwykłą starannością, a uczestnicy wykazali się bardzo dużymi umiejętnościami plastycznymi.

Wszystkie wymienione niżej prace zostały zakwalifikowane do eliminacji centralnych, które zostaną przeprowadzone w Komendzie Głównej Państwowej Straży Pożarnej, w połowie czerwca 2008 r.
 

Kolejność zajętych miejsc w konkursie:
 

GRUPA I (6-8 lat)

  1. Anna Marek (powiat zwoleński, gm. Tczów, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzezinkach Starych);
  2. Julia Kolczyńska (powiat sierpecki, gm. Mochowo, Szkoła Podstawowa w Bożewie);
  3. Dominika Krajewska (powiat płocki grodzki, gm. Płock, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 w Płocku);
  4. Oliwia Drężek (powiat ostrołęcki, gm. Ostrołęka, Szkoła Podstawowa Nr 10);
  5. Wiktor Wilga (powiat ostrołęcki, gm. Baranowo, Szkoła Podstawowa w Woli Błędowskiej);


GRUPA II (9-12 lat)

  1. Monika Jagiełło (powiat pułtuski, gm. Pokrzywnica, Szkoła Podstawowa im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie);
  2. Sebastian Mak (powiat płoński, gm. Płońsk, Szkoła Podstawowa w Marcelinie);
  3. Karolina Kacprzak (powiat makowski, gm. Płoniawy-Bramura, Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krasińcu – Szkoła Podstawowa w Krasińcu);
  4. Piotr Czaplicki (powiat warszawski-zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki, Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Płochocinie);
  5. Bartłomiej Oniszk (powiat wołomiński, gm. Tłuszcz, Szkoła Podstawowa w Jasienicy);


GRUPA III (13-16 lat)

  1. Julia Wierzbicka (powiat płoński, gm. Płońsk, Zespół Szkół Ogólnokształcących – Powiatowe Gimnazjum Publiczne w Płońsku);
  2. Marta Końska (powiat nowodworski, gm. Nowy Dwór Mazowiecki, Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza);
  3. Ewa Fabisiak i Ewa Skarżyńska (powiat piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii);
  4. Olga Luma (powiat ostrołęcki, gm. Nowa Wieś, gm. Olszewo-Borki, Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Nowym Mieście);
  5. Beata Danilczuk (powiat sokołowski, gm. Repki, Zespół Szkół w Repkach);


GRUPA IV (uczniowie szkół specjalnych)

  1. Maks Wilczek (powiat warszawski-zachodni, gm. Leszno, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. płk. J. Strzałkowskiego w Lesznie);
  2. Marcin Kwiatkowski (powiat płocki grodzki, gm. Płock, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Płocku);
  3. Sebastian Nowodczyński (powiat mławski, gm. Mława, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie);
  4. Aleksandra Kirikow i Małgorzata Ciecierska (powiat warszawski grodzki, gm. Warszawa, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Warszawie);
  5. Piotr Skowroński (powiat miński, gm. Mińsk Mazowiecki, Zespół Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie);


WYRÓŻNIENIA

  1. Marzena Kołodziejska (powiat warszawski grodzki, gm. Warszawa, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 75 w Warszawie);
  2. Agata Białecka (powiat gostyniński, gm. Sanniki, Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Sannikach).

Podziel / Share
08.05.2008, Ilość wejść: 6306, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry