Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

25.11.2016

100-lecie Powiatowego Szpitala w Kozienicach

  • Zasłużonym pracownikom Szpitala Powiatowego w Kozienicach odznaczenia państwowe wręczył Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz. Zasłużonym pracownikom Szpitala Powiatowego w Kozienicach odznaczenia państwowe wręczył Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.
    Zasłużonym pracownikom Szpitala Powiatowego w Kozienicach odznaczenia państwowe wręczył Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.
  • Specjalnie z okazji jubileuszu stulecia lecznicy przygotowano nietypowy tort w kształcie budynku placówki. Specjalnie z okazji jubileuszu stulecia lecznicy przygotowano nietypowy tort w kształcie budynku placówki.
    Specjalnie z okazji jubileuszu stulecia lecznicy przygotowano nietypowy tort w kształcie budynku placówki.
  • Wydarzenie uświetnił koncert zespołu akordeonistów z kozienickiej szkoły muzycznej. Wydarzenie uświetnił koncert zespołu akordeonistów z kozienickiej szkoły muzycznej.
    Wydarzenie uświetnił koncert zespołu akordeonistów z kozienickiej szkoły muzycznej.

Wręczenie odznaczeń państwowych, prezentacja publikacji o dziejach służby zdrowia w powiecie kozienickim i występy artystyczne – to punkty obchodów jubileuszu stulecia lecznicy w Kozienicach. W wydarzeniu udział wziął Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.

Uroczystości rozpoczęły się od odsłonięcia tablicy pamiątkowej w budynku szpitala. Następnie odbyła się msza święta w kościele pw. Świętej Rodziny, po której główne obchody zorganizowano w sali koncertowo-kinowej kozienickiego Domu Kultury.

Po prezentacji publikacji autorstwa Krzysztofa Zająca na temat dziejów i historii służby zdrowia w powiecie kozienickim wręczono odznaczenia państwowe. Zasłużonych pracowników lecznicy uhonorował Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz. Wszystkim byłym i obecnym pracownikom placówki podziękował za dotychczasową, ciężką i pełną oddania służbę na rzecz ratowania zdrowia oraz życia pacjentów.

Jestem pewien, że przed kozienickim szpitalem kolejne 100 lat rozwoju i pomyślnej pracy – powiedział Wicewojewoda Artur Standowicz.

Wydarzenie uświetnił koncert zespołu akordeonistów z kozienickiej szkoły muzycznej i kabaret w wykonaniu uczniów. Specjalnie z okazji jubileuszu stulecia szpitala przygotowano nietypowy tort w kształcie budynku lecznicy.

Podobne tematy

Podziel / Share
Marcin Walasik, 25.11.2016, Ilość wejść: 1402, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry