Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

08.11.2017

Jubileusze mieszkańców z regionu ciechanowskiego i radomskiego

Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie wziął udział w dwóch uroczystościach związanych z setnymi urodzinami mieszkańców. Także w powiecie szydłowieckim pracownicy Delegatury MUW z Radomia świętowali z jubilatem setne urodziny.

Cecylia Kowalska obchodziła sto trzecie urodziny w Ciechanowie. Krzysztof Bieńkowski, Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie, przekazał na ręce jubilatki list od Premier RP Beaty Szydło. W imieniu Wojewody Mazowieckiego wręczył także bukiet kwiatów. Ksiądz Jan Jóźwiak, proboszcz z rodzinnej parafii jubilatki, przyłączył się do obchodów urodzin i odprawił w jej intencji mszę świętą, podczas której odczytano list z życzeniami od Biskupa Piotra Libery.

Helena Sepczyńska z Przasnysza obchodziła swoje setne urodziny. Także podczas tej uroczystości Krzysztof Bieńkowski z Mazowieckego Urzędu Wojewódzkiego odczytał list z gratulacjami od Premier RP Beaty Szydło. Przekazał również powinszowania i życzenia.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział: Zastępca Burmistrza Miasta Przasnysz Wiesława Helwak, przedstawiciel z Oddziału KRUS-u w Przasnyszu Sławomir Garliński, Ksiądz Andrzej Maciejewski i członkowie rodziny Heleny Sepczyńskiej. Jubilatka wywodzi się z okolic Przasnysza. Ma dwie córki, dwanaścioro wnucząt, dwadzieścioro jeden prawnuków oraz pięcioro praprawnuków.

 

Sto lat mieszkańca powiatu szydłowieckiego – Mieczysława Kubika. W trakcie uroczystych urodzin zorganizowanych w Urzędzie Gminy w Szydłowcu list gratulacyjny od Premier RP Beaty Szydło oczytali i wręczyli jubilatowi: Monika Wziątek-Kaim i Paweł Sagan z Delegatury MUW w Radomiu. W setnych urodzinach jubilata wzięli udział również: Burmistrz Miasta Szydłowiec Artur Ludew, Kierownik Inspektoratu ZUS w Szydłowcu Jacek Natorski, Kierownik USC Magdalena Szymczyk oraz wielopokoleniowa rodzina Mieczysława Kubika

Źródło: www.szydlowiec.pl

Mieczysław Kubik – uczestnik drugiej wojny światowej, z zawodu rzemieślnik. Jubilat określa się jako człowiek szczęśliwy. Wychował siedmioro dzieci, ma wnuki, prawnuki, a nawet praprawnuki.

 

 

 

 

 

Podobne tematy

Podziel / Share
Monika Bujak, 08.11.2017, Ilość wejść: 646, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry