Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

08.11.2017

Jubileusze mieszkańców z regionu ciechanowskiego i radomskiego

Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie wziął udział w dwóch uroczystościach związanych z setnymi urodzinami mieszkańców. Także w powiecie szydłowieckim pracownicy Delegatury MUW z Radomia świętowali z jubilatem setne urodziny.

Cecylia Kowalska obchodziła sto trzecie urodziny w Ciechanowie. Krzysztof Bieńkowski, Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie, przekazał na ręce jubilatki list od Premier RP Beaty Szydło. W imieniu Wojewody Mazowieckiego wręczył także bukiet kwiatów. Ksiądz Jan Jóźwiak, proboszcz z rodzinnej parafii jubilatki, przyłączył się do obchodów urodzin i odprawił w jej intencji mszę świętą, podczas której odczytano list z życzeniami od Biskupa Piotra Libery.

Helena Sepczyńska z Przasnysza obchodziła swoje setne urodziny. Także podczas tej uroczystości Krzysztof Bieńkowski z Mazowieckego Urzędu Wojewódzkiego odczytał list z gratulacjami od Premier RP Beaty Szydło. Przekazał również powinszowania i życzenia.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział: Zastępca Burmistrza Miasta Przasnysz Wiesława Helwak, przedstawiciel z Oddziału KRUS-u w Przasnyszu Sławomir Garliński, Ksiądz Andrzej Maciejewski i członkowie rodziny Heleny Sepczyńskiej. Jubilatka wywodzi się z okolic Przasnysza. Ma dwie córki, dwanaścioro wnucząt, dwadzieścioro jeden prawnuków oraz pięcioro praprawnuków.

 

Sto lat mieszkańca powiatu szydłowieckiego – Mieczysława Kubika. W trakcie uroczystych urodzin zorganizowanych w Urzędzie Gminy w Szydłowcu list gratulacyjny od Premier RP Beaty Szydło oczytali i wręczyli jubilatowi: Monika Wziątek-Kaim i Paweł Sagan z Delegatury MUW w Radomiu. W setnych urodzinach jubilata wzięli udział również: Burmistrz Miasta Szydłowiec Artur Ludew, Kierownik Inspektoratu ZUS w Szydłowcu Jacek Natorski, Kierownik USC Magdalena Szymczyk oraz wielopokoleniowa rodzina Mieczysława Kubika

Źródło: www.szydlowiec.pl

Mieczysław Kubik – uczestnik drugiej wojny światowej, z zawodu rzemieślnik. Jubilat określa się jako człowiek szczęśliwy. Wychował siedmioro dzieci, ma wnuki, prawnuki, a nawet praprawnuki.

 

 

 

 

 

Podobne tematy

Podziel / Share
Monika Bujak, 08.11.2017, Ilość wejść: 1073, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry