Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

24.11.2017

Region ostrołęcki: podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół

W Zespole Szkół w Myszyńcu odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrołęckiego za rok szkolny 2016/2017. W wydarzeniu udział wziął Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce.

Wydarzenie zorganizował Szkolny Związek Sportowy. Wręczono puchary i dyplomy za wyniki osiągnięte podczas zawodów międzyszkolnych na poziomie województwa. Powiat ostrołęcki w klasyfikacji końcowej powiatów Mazowsza w XIX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajął 5. miejsce. Zarząd Powiatu w Ostrołęce przyznał wyróżnienia i nagrody okolicznościowe Starosty Ostrołęckiego dla wyróżniających się zawodników, trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz szkół. 

Szkolny Związek Sportowy jest ogólnopolską organizacją pozarządową działającą wśród dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie edukacji prozdrowotnej, wychowania fizycznego i sportu. SZS poprzez współpracę ze szkołami organizuje m.in. zawody sportowe - o mistrzostwo miasta lub gminy oraz o prawo reprezentowania swego środowiska w zawodach wojewódzkich.

Podziel / Share
Natalia Lech, 24.11.2017, Ilość wejść: 808, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry