Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

24.11.2017

Region ostrołęcki: podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół

W Zespole Szkół w Myszyńcu odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrołęckiego za rok szkolny 2016/2017. W wydarzeniu udział wziął Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce.

Wydarzenie zorganizował Szkolny Związek Sportowy. Wręczono puchary i dyplomy za wyniki osiągnięte podczas zawodów międzyszkolnych na poziomie województwa. Powiat ostrołęcki w klasyfikacji końcowej powiatów Mazowsza w XIX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajął 5. miejsce. Zarząd Powiatu w Ostrołęce przyznał wyróżnienia i nagrody okolicznościowe Starosty Ostrołęckiego dla wyróżniających się zawodników, trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz szkół. 

Szkolny Związek Sportowy jest ogólnopolską organizacją pozarządową działającą wśród dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie edukacji prozdrowotnej, wychowania fizycznego i sportu. SZS poprzez współpracę ze szkołami organizuje m.in. zawody sportowe - o mistrzostwo miasta lub gminy oraz o prawo reprezentowania swego środowiska w zawodach wojewódzkich.

Podziel / Share
Natalia Lech, 24.11.2017, Ilość wejść: 428, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry