Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

28.11.2017

Złote i diamentowe gody w powiecie mławskim i pułtuskim

Cztery pary małżeńskie z Dzierzgowa i sześć małżeńskich par z Gzów świętowało 50-letnie jubileusze małżeńskie. W Gzach świętowano także 65-letni jubileusz. W obydwu uroczystościach udział wziął Kierownik Delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski.

W Dzierzgowie jubilaci rozpoczęli swe święto mszą w kościele parafialnym. Wraz z rodzinami uczestniczyli następnie we wręczeniu medali Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w auli gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. marsz. Józefa Piłsudskiego. Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski uhonorował medalami następujące pary: Halinę i Edmunda Łączyńskich, Wiesławę i Mariana Jelińskich, Irenę i Wiesława Chmielewskich i Rajmundę i Kazimierza Banaszewskich.

W uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Dzierzgowo Rafał Kuciński i przedstawiciele Urzędu Stanu Cywilnego.

Kierownik Delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski udział wziął również w Gzach w uroczystościach jubileuszowych 50-lecia i 65-lecia pożycia małżeńskiego. Spotkanie z jubilatami odbyło się w świetlicy wiejskiej w Gzach.

Podczas uroczystości uhonorowano medalami Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z okazji pięćdziesięcioletniego jubileuszu pary: Barbarę i Jacka Iniarskich, Barbarę i Kazimierza Kochów, Honoratę i Czesława Mossakowskich, Danutę i Andrzeja Rzepińskich, Inezję i Stefana Świąteckich, Genowefę i Józefa Zielińskich.

Państwo Stanisława i Władysław Piekutowscy obchodzili 65 lat małżeństwa – zostali nagrodzeni medalami z okazji ich diamentowych godów. W uroczystości uczestniczyła Wójt Gminy Barbara Polańska i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Sobczyńska.

Podobne tematy

Bookmark and Share
Monika Bujak, 28.11.2017, Ilość wejść: 412, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry