Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

28.11.2017

Złote i diamentowe gody w powiecie mławskim i pułtuskim

Cztery pary małżeńskie z Dzierzgowa i sześć małżeńskich par z Gzów świętowało 50-letnie jubileusze małżeńskie. W Gzach świętowano także 65-letni jubileusz. W obydwu uroczystościach udział wziął Kierownik Delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski.

W Dzierzgowie jubilaci rozpoczęli swe święto mszą w kościele parafialnym. Wraz z rodzinami uczestniczyli następnie we wręczeniu medali Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w auli gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. marsz. Józefa Piłsudskiego. Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski uhonorował medalami następujące pary: Halinę i Edmunda Łączyńskich, Wiesławę i Mariana Jelińskich, Irenę i Wiesława Chmielewskich i Rajmundę i Kazimierza Banaszewskich.

W uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Dzierzgowo Rafał Kuciński i przedstawiciele Urzędu Stanu Cywilnego.

Kierownik Delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski udział wziął również w Gzach w uroczystościach jubileuszowych 50-lecia i 65-lecia pożycia małżeńskiego. Spotkanie z jubilatami odbyło się w świetlicy wiejskiej w Gzach.

Podczas uroczystości uhonorowano medalami Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z okazji pięćdziesięcioletniego jubileuszu pary: Barbarę i Jacka Iniarskich, Barbarę i Kazimierza Kochów, Honoratę i Czesława Mossakowskich, Danutę i Andrzeja Rzepińskich, Inezję i Stefana Świąteckich, Genowefę i Józefa Zielińskich.

Państwo Stanisława i Władysław Piekutowscy obchodzili 65 lat małżeństwa – zostali nagrodzeni medalami z okazji ich diamentowych godów. W uroczystości uczestniczyła Wójt Gminy Barbara Polańska i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Sobczyńska.

Podobne tematy

Bookmark and Share
Monika Bujak, 28.11.2017, Ilość wejść: 687, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry