Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

13.12.2017

Jubileusz złotych i diamentowych godów w gminie Sońsk

Siedemnaście par małżeńskich z gminy Sońsk obchodziło jubileusz zawarcia związku małżeńskiego. W uroczystych obchodach ich święta wziął udział Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski.

Siedemnaście par małżeńskich z gminy Sońsk obchodziło jubileusz zawarcia 50- i 60-lecia związku małżeńskiego. Uroczystość odbyła się w siedzibie urzędu gminy w Sońsku. Wójt gminy Sońsk Marzena Józefa Ślubowska odznaczyła zebrane pary w imieniu Prezydenta RP Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jolanta Wyżykowska zwracając się pogratulowała odznaczonym jubileuszu i podkreśliła, że święto takie jest dla mieszkańców gminy okazją do wspólnego spotkania i pięknych wspomień. Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego zwracając się do zebranych stwierdził, że ich piękne życie jest wzorem do naśladowania dla młodego pokolenia, a doświadczenia są cenną skarbnicą wiedzy o tym, jak postępować i pielęgnować wartości patriotyczne i rodzinne.

Spośród odznaczonych par obecni na uroczystości byli: Zbigniew i Helena Rzeczkowscy, Stanisław i Jadwiga Szczycińscy, Wacław i Bogumiła Mieszkowscy, Tadeusz i Celina Lenard,Adam i Wanda Rulkowscy, Daniel i Bogumiła Szulińscy, Wiesław i Barbara Muchowscy, Tadeusz i Alina Muchowscy, Wojciech i Stanisław Cywińscy, Czesław i Jadwiga Dąbrowscy, Jan i Barbara Dzierzęccy, Eugeniusz i Wiesława Tybuchowscy, Józef i Halina Głogowscy, Benedykt i Zyta Kuskowscy. Zebrane rodziny i jubilaci podziękowali organizatorom święta za pamięć i uznanie.

Bookmark and Share
13.12.2017, Ilość wejść: 965, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry