Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

15.01.2018

Akcja ,,Noworoczna Pomoc Sąsiedzka" Stowarzyszenia Rozwoju Obszarów Wiejskich

13 stycznia br. w Żochach, w gminie Ojrzeń Stowarzyszenie Rozwoju Obszarów Wiejskich zorganizowało spotkanie pod nazwą ,,Noworoczna Pomoc Sąsiedzka”. Gościem spotkania był Krzysztof Bieńkowski - Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie. W czasie spotkania stowarzyszenie przekazało paczki świateczne dla dzieci z terenu gminy, a wszyscy przybyli razem kolędowali.

Prezes stowarzyszenia Maria Marlena Szczepańska serdecznie powitała przybyłych gości, wyrażając jednocześnie wdzięczność za coroczny udział w akcjach charytatywnych tak wielu osobom i instytucjom. Prezes Stowarzyszenia zaprosiła wszystkich przybyłych do wspólnego kolędowania i obejrzenia części artystycznej w wykonaniu dzieci. Kierownik Delegatury podziękował wszystkim, którzy darem swojego serca ubogacają corocznie wspaniałą inicjatywę Stowarzyszenia. Podkreślił, że pomoc sąsiedzka jest wartością szczególną. W kolędowaniu i zabawie noworocznej udział wzięli licznie zgromadzeni najmłodsi mieszkańcy wsi położonych na terenie gminy Ojrzeń oraz ich rodzice, przyjaciele i bliscy. Brawami nagrodzono występ młodych wykonawców śpiewajacych kolędy. W spotkaniu uczestniczyła również Poseł Anna Cicholska, pastor Samuel Skrzypkowski, a także radni z terenu powiatu i gminy Ojrzeń.

Celem działalności Stowarzyszenia Rozwoju Obszarów Wiejskich w gminie Ojrzeń jest popieranie i realizacja inicjatyw społecznych służących poprawie życia mieszkańców powiatu i gminy, aktywizowanie i integracja społeczna mieszkańców wsi, podtrzymywanie tradycji i tożsamości kulturowej regionu.

Podziel / Share
15.01.2018, Ilość wejść: 666, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry