Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

16.01.2018

Mazowiecka Izba Gospodarcza: podsumowanie działań w 2017 r.

12 stycznia w Ciechanowie odbyło się spotkanie członków Mazowieckiej Izby Gospodarczej. Podsumowano rok 2017,  omówiono szanse i zagrożenia dla małych i średnich przedsiębiorców, jakie mogą pojawić się w 2018 roku. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni parlamentarzyści, samorządowcy oraz przedstawiciel Wojewody Mazowieckiego Krzysztof Bieńkowski, Kierownik ciechanowskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Grono zaproszonych gości stanowiły osoby reprezentujące instytucje współpracujące z przedsiębiorcami. Wszystkich przybyłych powitał prezes Mazowieckiej Izby Gospodarczej w Ciechanowie, Andrzej Bayer.

Krzysztof Bieńkowski w swoim wystąpieniu podkreślił korzyści działań rządowych dla przedsiębiorczości i innowacyjności, a także sukcesy w zwalczaniu korupcji i szarej strefy, które uderzają w uczciwych przedsiębiorców. Podkreślił, że rząd Premiera Morawieckiego będzie kładł szczególny nacisk na tworzenie dogodnych warunków szczególnie dla mniejszych firm, które w znacznym stopniu decydują o poziomie zatrudnienia i wpływają na wzrost gospodarczy.

Podziel / Share
Natalia Lech, 16.01.2018, Ilość wejść: 167, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry