Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

16.01.2018

Mazowiecka Izba Gospodarcza: podsumowanie działań w 2017 r.

12 stycznia w Ciechanowie odbyło się spotkanie członków Mazowieckiej Izby Gospodarczej. Podsumowano rok 2017,  omówiono szanse i zagrożenia dla małych i średnich przedsiębiorców, jakie mogą pojawić się w 2018 roku. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni parlamentarzyści, samorządowcy oraz przedstawiciel Wojewody Mazowieckiego Krzysztof Bieńkowski, Kierownik ciechanowskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Grono zaproszonych gości stanowiły osoby reprezentujące instytucje współpracujące z przedsiębiorcami. Wszystkich przybyłych powitał prezes Mazowieckiej Izby Gospodarczej w Ciechanowie, Andrzej Bayer.

Krzysztof Bieńkowski w swoim wystąpieniu podkreślił korzyści działań rządowych dla przedsiębiorczości i innowacyjności, a także sukcesy w zwalczaniu korupcji i szarej strefy, które uderzają w uczciwych przedsiębiorców. Podkreślił, że rząd Premiera Morawieckiego będzie kładł szczególny nacisk na tworzenie dogodnych warunków szczególnie dla mniejszych firm, które w znacznym stopniu decydują o poziomie zatrudnienia i wpływają na wzrost gospodarczy.

Podziel / Share
16.01.2018, Ilość wejść: 573, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry