Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

01.02.2018

Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Płońsku

Uroczystość zgromadziła grono przedstawicieli administracji samorzadowej i rządowej. W czasie spotkania Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik, Wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski i Starosta Płoński Andrzej Stolpa przedstawili dokonania samorządów w roku 2017 i zamierzenia działań na 2018 rok.

Na obrady został zaproszony przedstawiciel Wojewody Mazowieckiego Krzysztof Bieńkowski – Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie. W swoim wystąpieniu przedstawił  działalność rzadu i omówił zakres współpracy administracji wojewódzkiej i rządowej na najbliższe miesiące. Wskazał, że realizcja reform rządowych zależy w dużej mierze od zaangażowania władz  samorządowych i będzie miała istotny wpływ na życie lokalnych społeczności. Przedstawiciel Wojewody Mazowieckiego zachęcił samorządowców do korzystania z funduszy rządowych na realizację programów społecznych i mieszkaniowych.

W części artystycznej spotkania wystąpił zespół uczniów ze szkoły muzyki i tańca ,,Nutka” w Płońsku. Wręczono nagrody ,,Wolontariusz Powiatu Płońskiego 2017 roku” i uczczono 25-lecie istnienia gminy Płońsk.  

 

Podziel / Share
Natalia Lech, 01.02.2018, Ilość wejść: 103, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry