Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

01.02.2018

Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Płońsku

Uroczystość zgromadziła grono przedstawicieli administracji samorzadowej i rządowej. W czasie spotkania Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik, Wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski i Starosta Płoński Andrzej Stolpa przedstawili dokonania samorządów w roku 2017 i zamierzenia działań na 2018 rok.

Na obrady został zaproszony przedstawiciel Wojewody Mazowieckiego Krzysztof Bieńkowski – Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie. W swoim wystąpieniu przedstawił  działalność rzadu i omówił zakres współpracy administracji wojewódzkiej i rządowej na najbliższe miesiące. Wskazał, że realizcja reform rządowych zależy w dużej mierze od zaangażowania władz  samorządowych i będzie miała istotny wpływ na życie lokalnych społeczności. Przedstawiciel Wojewody Mazowieckiego zachęcił samorządowców do korzystania z funduszy rządowych na realizację programów społecznych i mieszkaniowych.

W części artystycznej spotkania wystąpił zespół uczniów ze szkoły muzyki i tańca ,,Nutka” w Płońsku. Wręczono nagrody ,,Wolontariusz Powiatu Płońskiego 2017 roku” i uczczono 25-lecie istnienia gminy Płońsk.  

 

Podziel / Share
01.02.2018, Ilość wejść: 618, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry