Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

15.02.2018

Nadkomisarz Jarosław Ciarka I Zastepcą Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu

14 lutego 2018 r. nadkom. Jarosław Ciarka został powołany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu insp. Tomasza Michułkę na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

Nadkom. Jarosław Ciarka - pełniący dotychczas obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu - otrzymał z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu insp. Tomasza Łysiaka powołanie na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

Insp. Tomasz Łysiak życzył swojemu zastępcy samych sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z pracy na terenie powiatu przasnyskiego. Do gratulacji i życzeń przyłączyli się również zaproszeni goście oraz przasnyscy policjanci. Nowo mianowany I Zastępca Komendanta nadkom. Jarosław Ciarka podziękował wszystkim za udział w tej ważnej dla niego uroczystości oraz za zaufanie, jakim został obdarzony przez Komendanta Łysiaka. Komendant Ciarka sprawuje nadzór nad pracą pionu kryminalnego przasnyskiej komendy.

Na uroczystej odprawie w przasnyskiej komendzie obecny był Krzysztof Bieńkowski – Kierownik ciechanowskiej delegatury MUW. Życzył komendantowi owocnej pracy na rzecz regionu i wspólnej pracy na rzecz bezpieczeństwa jego mieszkańców. 

Podziel / Share
Natalia Lech, 15.02.2018, Ilość wejść: 337, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry