Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

15.02.2018

Nadkomisarz Jarosław Ciarka I Zastepcą Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu

14 lutego 2018 r. nadkom. Jarosław Ciarka został powołany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu insp. Tomasza Michułkę na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

Nadkom. Jarosław Ciarka - pełniący dotychczas obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu - otrzymał z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu insp. Tomasza Łysiaka powołanie na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

Insp. Tomasz Łysiak życzył swojemu zastępcy samych sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z pracy na terenie powiatu przasnyskiego. Do gratulacji i życzeń przyłączyli się również zaproszeni goście oraz przasnyscy policjanci. Nowo mianowany I Zastępca Komendanta nadkom. Jarosław Ciarka podziękował wszystkim za udział w tej ważnej dla niego uroczystości oraz za zaufanie, jakim został obdarzony przez Komendanta Łysiaka. Komendant Ciarka sprawuje nadzór nad pracą pionu kryminalnego przasnyskiej komendy.

Na uroczystej odprawie w przasnyskiej komendzie obecny był Krzysztof Bieńkowski – Kierownik ciechanowskiej delegatury MUW. Życzył komendantowi owocnej pracy na rzecz regionu i wspólnej pracy na rzecz bezpieczeństwa jego mieszkańców. 

Podziel / Share
Natalia Lech, 15.02.2018, Ilość wejść: 132, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry