Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

26.02.2018

Debata „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga” w Myszyńcu

Kolejna debata poświęcona przeciwdziałaniu powszechności dopalaczy oraz innych środków psychoaktywnych odbyła się 22 lutego w Myszyńcu. W spotkaniu z uczniami wziął udział Marcin Grabowski, Kierownik delegatury MUW w Ostrołęce.

Uczestniczyli w niej: biskup Tadeusz Bronakowski, Burmistrz Myszyńca Bogdan Glinka, Kierownik Kuratorium Oświaty Delegatury w Ostrołęce - Michał Gers oraz Kierownik MUW Delegatury w Ostrołęce - Marcin Grabowski.

Uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych im ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu zgromadzeni na sali gimnastycznej wysłuchali zaproszonych prelegentów, wśród nich przedstawiciele Policji, Służby Więziennej oraz Oświaty. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas siódmych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu ostrołęckiego i miasta Ostrołęka.

Kampania „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga!” to wspólna inicjatywa Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, zapoczątkowana w listopadzie 2017 r. W ramach projektu organizowane są: m.in. konferencje, międzyszkolne debaty powiatowe, debaty młodzieżowe oraz spotkania z radami pedagogicznymi i rodzicami. Zaplanowane zostały również konkursy tematyczne, spotkania filmowe oraz zawody sportowe itp.

Podziel / Share
Natalia Lech, 26.02.2018, Ilość wejść: 584, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry