Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

06.03.2018

Podsumowanie pracy radomskich policjantów w 2017 r.

  •  Źródło:www.mazowiecka.policja.gov.pl
    Źródło:www.mazowiecka.policja.gov.pl

W Komendzie Miejskiej Policji w Radomiu 2 marca br. odbyła się narada, której celem było omówienie pracy policjantów w ubiegłym roku. Uczestniczył w niej Krzysztof Murawski, Kierownik delegatury MUW w Radomiu.

W trakcie posiedzenia wręczono wyróżnienia laureatom konkursu na Najpopularniejszego Dzielnicowego w Radomiu - mł.asp. Sylwestrowi Krukowi z KP III oraz st. sierż. Przemysławowi Kowalczykowi z KP II.  W programie znalazła się również prezentacja stanu bezpieczeństwa w regionie. Przedstawiono także zakres działań profilaktycznych podejmowanych przez funkcjonariuszy we współpracy z innymi jednostkami zaangażowanymi w poprawę bezpieczeństwa. Z przedstawionych przez policję danych statystycznych policji, że rok 2017 to przede wszystkim spadek liczby przestępstw.

W naradzie wzięli udział m.in.: Krzysztof Murawski, Kierownik radomskiej delegatury MUW, insp. Tomasz Michułka, Komendant Wojewódzki Policji; mł. insp. Sławomir Rek - Komendant Miejski Policji w Radomiu; nadkom. Dariusz Szymański Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu; podinsp. Jacek Hebda - Naczelnik Sztabu Policji KMP w Radomiu; Leszek Margas - Wicestarosta Radomski.

Zdaniem Krzysztofa Murawskiego, Kierownika radomskiej delegatury MUW stan bezpieczeństwa mieszkańców województwa mazowieckiego, w tym także podregionu radomskiego i miasta Radomia, to bardzo istotna kwestia zarówno dla policji, prokuratury oraz innych służb mundurowych. Jest to także jeden z podstawowych priorytetów Wojewody Mazowieckiego, Zdzisława Sipiery. Poczucie bezpieczeństwa jest integralną częścią wzrostu poziomu i jakości życia społecznego.

 

Podziel / Share
Natalia Lech, 06.03.2018, Ilość wejść: 136, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry