Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

06.03.2018

Podsumowanie pracy radomskich policjantów w 2017 r.

  •  Źródło:www.mazowiecka.policja.gov.pl
    Źródło:www.mazowiecka.policja.gov.pl

W Komendzie Miejskiej Policji w Radomiu 2 marca br. odbyła się narada, której celem było omówienie pracy policjantów w ubiegłym roku. Uczestniczył w niej Krzysztof Murawski, Kierownik delegatury MUW w Radomiu.

W trakcie posiedzenia wręczono wyróżnienia laureatom konkursu na Najpopularniejszego Dzielnicowego w Radomiu - mł.asp. Sylwestrowi Krukowi z KP III oraz st. sierż. Przemysławowi Kowalczykowi z KP II.  W programie znalazła się również prezentacja stanu bezpieczeństwa w regionie. Przedstawiono także zakres działań profilaktycznych podejmowanych przez funkcjonariuszy we współpracy z innymi jednostkami zaangażowanymi w poprawę bezpieczeństwa. Z przedstawionych przez policję danych statystycznych policji, że rok 2017 to przede wszystkim spadek liczby przestępstw.

W naradzie wzięli udział m.in.: Krzysztof Murawski, Kierownik radomskiej delegatury MUW, insp. Tomasz Michułka, Komendant Wojewódzki Policji; mł. insp. Sławomir Rek - Komendant Miejski Policji w Radomiu; nadkom. Dariusz Szymański Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu; podinsp. Jacek Hebda - Naczelnik Sztabu Policji KMP w Radomiu; Leszek Margas - Wicestarosta Radomski.

Zdaniem Krzysztofa Murawskiego, Kierownika radomskiej delegatury MUW stan bezpieczeństwa mieszkańców województwa mazowieckiego, w tym także podregionu radomskiego i miasta Radomia, to bardzo istotna kwestia zarówno dla policji, prokuratury oraz innych służb mundurowych. Jest to także jeden z podstawowych priorytetów Wojewody Mazowieckiego, Zdzisława Sipiery. Poczucie bezpieczeństwa jest integralną częścią wzrostu poziomu i jakości życia społecznego.

 

Podziel / Share
Natalia Lech, 06.03.2018, Ilość wejść: 475, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry