Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

16.03.2018

Tragi edukacji i pracy dla młodych w Ostrołęce

15 marca w hali im. Gołasia w Ostrołęce odbyły się XII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy. Wydarzenie adresowane było do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki oraz powiatów ostrołęckiego, makowskiego, przasnyskiego, ostrowskiego oraz wszystkich zainteresowanych.

Źródło: Urząd Miasta Ostrołęka

Targi oficjalnie otworzył Marian Krupiński, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce.  - Cieszę się, że Targi spotykają się z dużym zainteresowaniem, bo jest to wyjątkowa, zdarzająca się tylko raz w roku, okazja kiedy młodzież tuż przed egzaminem maturalnym może spotkać się z przedstawicielami szkół wyższych z całego kraju - mówił witając gości.

Źródło: Urząd Miasta Ostrołęka

W Ostrołęce swoje oferty przedstawili nie tylko lokalni wystawcy, ale również podmioty z m.in.: Poznania, Dęblina, Szczytna, Wrocławia, Warszawy i Białymstoku. Dużą część ofert stanowiły szkoły wojskowe. Stanowiska wystawców XII Młodzieżowych Targów Edukacji i Pracy odwiedziło bliski 1500 młodych ludzi.

W uroczystości wzięli udział m.in.: Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce i Janusz Kotowski, Prezydent Miasta Ostrołęka.

Podziel / Share
Marcin Lasota, 16.03.2018, Ilość wejść: 508, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry