Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Inne wiadomości

02.05.2018

Gala konkursu ,,Tej co nie zginęła”

Pod patronatem honorowym Wojewody Mazowieckiego  w sali koncertowej Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się gala finałowa konkursu ”Tej, co nie zginęła”. W gali uczestniczył Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie – Krzysztof Bieńkowski.

Gala została zorganizowana w cyklu wydarzeń towarzyszących stuleciu odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs rozpoczęli najmłodsi uczestnicy w kategorii: szkoła podstawowa klasa 4-6. Pierwsze miejsce w recytacji zdobyła Anna z klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. W śpiewie triumfowała Oliwia z klasy 6 Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie. W kategorii klasy 7, II i III gimnazjalna pierwsze miejsce w recytacji przyznano Marcie, uczennicy klasy II gimnazjum Szkoły Podstawowej nr 2 w Makowie Mazowieckim. W śpiewie tryumfowała Natalia ze Społecznego Gimnazjum „WYSPIANUM” w Mławie.

Poziom w obu kategoriach na wszystkich szczeblach był niezwykle wysoki, co podkreślali jurorzy i oklaskujący występujących widzowie. Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

Na uroczystość przybyli również: Zenon Szczepankowski – Starosta Powiatu Przasnyskiego,  Jan Misiobęcki- Prorektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, Wojciech Brzeziński - Wójt gminy Czernice Borowe, Hanna Tomaszewska - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu oraz Grzegorz Grabowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu.

 

 

Podziel / Share
02.05.2018, Ilość wejść: 488, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry