Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

06.05.2018

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce 26 kwietnia br. zorganizowała spotkanie z okazji międzynarodowego święta. Wziął w nim udział Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce.

Jednym z punktów w programie uroczystości był także wykład okolicznościowy Tadeusza Wadasa, Przewodniczącego Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Przedstawił on w nim postać Hanny Chrzanowskiej, która była wyróżniającą się pielęgniarką i opiekunką chorych.  Obchody zakończył koncert zespołu Droga na Ostrołękę. Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce, Marcin Grabowski odczytał okolicznościowy list.

W obchodach udział wzięli: Sejm RP Arkadiusz Czartoryski. Prezydent Miasta Ostrołęki Janusz Kotowski, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Kierownik Delegatury w Ostrołęce MUW Marcin Grabowski wraz z Anną Masztalerz Starszym Specjalistą w Wydziale Zdrowia MUW, przedstawiciele władz samorządowych, pielęgniarki i położne z placówek służby zdrowia działających na terenie miasta i powiatu oraz delegacja Domu Pomocy Społecznej im. K. Wyszyńskiego.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce zarejestrowanych jest ponad dwa i pół tysiąca osób.

Podziel / Share
Natalia Lech, 06.05.2018, Ilość wejść: 466, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry