Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Inne wiadomości

23.05.2018

Przedstawienie z okazji Dnia Matki i Ojca w Radomiu

22 maja br. z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Ojca w Katolickiej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej w Radomiu, prowadzonej przez Siostry ze Zgromadzenia Św. Michała Archanioła, miała miejsce okolicznościowa uroczystość.

Uczęszczające do świetlicy dzieci przygotowały dla swoich rodziców przedstawienie pt. „Śpiąca Królewna”. Gra aktorska dzieci, podobnie jak ich stroje, przeniosły wszystkich widzów w świat bajki. Na zakończenie spektaklu rodzice oraz pozostali widzowie nagrodzili młodych aktorów gromkimi brawami.

Po przedstawieniu głos zabrał Krzysztof Murawski, Kierownik Delegatury MUW w Radomiu. Gratulując dzieciom występu, pogratulował także siostrom oraz wychowawcom pracującym w świetlicy. Wyraził również wdzięczność za długoletnią społeczno-edukacyjną działalność, którą prowadzi placówka w Radomiu.

Kolejnym punktem uroczystości był piknik dla dzieci, rodziców i zaproszonych gości przygotowany przez siostry „Michaelitki”. Była to także doskonała okazja do prowadzenia zabaw integracyjnych i innych gier zręcznościowych.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: Krzysztof Murawski, Kierownik radomskiej Delegatury MUW; Jerzy Zawodnik, Wiceprezydent Radomia oraz Krzysztof Gajewski, Z-ca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu.

 

 

Podziel / Share
23.05.2018, Ilość wejść: 444, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry