Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

04.06.2018

Nowy punkt policyjny w gminie Dobre

W środę 30 maja br., otwarty został Punkt Przyjęć Dzielnicowego w Dobrem. W wydarzeniu uczestniczył Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski.

Uroczyste otwarcie punktu przy ul. Rynek 21 w Dobrem odbyło się z udziałem władz państwowych i samorządowych. Na spotkaniu obecni byli m.in.: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski, Starosta Miński Antoni Tarczyński, Wójta Gminy Dobre Tadeusza Gałązka, Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Sławomir Rogowski, Komendant Komisariatu Policji w Stanisławowie nadkom. Robert Reda  oraz radni i mieszkańcy gminy Dobre.

Uruchomienie Punktu Przyjęć Dzielnicowego jest odpowiedzią na zgłoszone podczas konsultacji społecznych zapotrzebowanie mieszkańców. Dzięki temu rozwiązaniu dzielnicowy, pełniący dyżur w punkcie przyjęć będzie, mógł zapewnić mieszkańcom gminy:

  • możliwość zgłaszania informacji o zdarzeniach i sytuacjach mogących mieć wpływ na poziom bezpieczeństwa ludzi i mienia albo porządek publiczny,
  • właściwą reakcję na wszelkiego rodzaju informacje o zagrożeniu bezpieczeństwa oraz porządku publicznego,
  • właściwą służbowo obsługę interesantów zgłaszających się w trakcie funkcjonowania Punktu Przyjęć Dzielnicowego,
  • utrzymanie stałego kontaktu z Dyżurnym Komisariatu Policji w Stanisławowie umożliwiające podejmowanie stosownych czynności służbowych w sytuacjach tego wymagających.
Podziel / Share
Marcin Lasota, 04.06.2018, Ilość wejść: 412, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry