Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

19.06.2018

XX lat Ostrołęckiego Towarzystwa Sportowego Korona

Jubileusz dwudziestolecia istnienia Ostrołęckiego Towarzystwa Sportowego Korona stał się okazją do spotkania byłych i obecnych zawodników, działaczy oraz przyjaciół klubu w Ostrołęckim Centrum Kultury. W wydarzeniu uczestniczył Marcin Grabowski, Kierownik ostrołęckiej Delegatury MUW.

Źródło: Urząd Miasta Ostrołęka

Obchody rozpoczęły się od filmowego wspomnienia ostatniego piłkarskiego sezonu zawodników Korony.  Po obejrzeniu zdobytych w sezonie bramek nadszedł czas na oficjalne przemówienia i wspomnienia początków OTS Kortona. Pierwsze lata działalności klubu wspominał w swoim wystąpieniu, będący jednym z założycieli Korony, Robert Juchniewicz dyrektor MZOS-Ti IT. Prezydent Miasta Ostrołęka Janusz Kotowski w imieniu samorządu przekazał na ręce prezesa klubu pamiątkowy puchar, a obecni i byli piłkarze oraz szkoleniowcy otrzymali pamiątkowe medale wybite przez ostrołęcki samorząd z okazji obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Źródło: Urząd Miasta Ostrołęka

Wśród zaproszonych na tą okoliczność gości znaleźli się m.in.: Poseł RP Arkadiusz Czartoryski, Senator Robert Mamątow, Marcin Grabowski, Kierownik ostrołęckiej Delegatury MUW oraz samorządowcy z Ostrołęki.

Podziel / Share
19.06.2018, Ilość wejść: 274, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry