Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

11.09.2018

Przebudowa drogi gminnej w Małęczynie

7 września br. na terenie gminy Gózd oddano do użytku nową inwestycję drogową. W symbolicznym przecięciu wstęgi uczestniczył Krzysztof Murawski, Kierownik radomskiej Delegatury MUW.

W miejscowości Małęczyn oddano do użytku 1,6 km drogi. W ramach przeprowadzonych prac gruntownej przebudowie poddano ulicę Szkolną. Ułożona została na niej nowa nawierzchnia, zainstalowano oznakowania pionowe i poziome, utwardzono pobocze oraz oczyszczono przydrożne rowy. Dzięki przeprowadzonym pracom, okoliczni mieszkańcy zyskali bezpieczny i wygodny dojazd do swoich posesji.

Przebudowę drogi w Małęczynie współfinansowano ze środków budżetu państwa kwotą 341 982,00 zł. Środki własne gminy przeznaczone na tę inwestycję wyniosły 361 663,33 zł. Ogólna wartość inwestycji zamknęła się w kwocie 703 645,33 zł.

Projekt przebudowy ulicy Szkolnej w miejscowości Małęczyn zakwalifikowany został przez Wojewodę Mazowieckiego Zdzisława Sipierę w ramach dofinansowania zadań z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 - 2019.

 

 

Podziel / Share
Marcin Lasota, 11.09.2018, Ilość wejść: 272, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry