Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

24.09.2018

Wyjątkowy jubileusz – 104. urodziny Pani Genowefy Szczapy

20 września br. Pani Genowefa ukończyła 104 lata. W wyjątkowym spotkaniu z dostojną jubilatką wziął udział Marek Renik, Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach.

Podczas spotkania z Panią Genowefą obecny był także Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski.

Kierownik Marek Renik odczytał i przekazał Pani Genowefie list od Wojewody Mazowieckiego, Zdzisława Sipiera. Wojewoda napisał:

Z wielkim wzruszeniem składam Pani najserdeczniejsze życzenia wszystkiego, co najlepsze z okazji 104. urodzin, przede wszystkim długich lat w zdrowiu, samych pogodnych dni oraz wielu radosnych chwil spędzonych w gronie bliskich osób. W imieniu wszystkich mieszkańców Mazowsza pragnę przekazać najserdeczniejsze podziękowania za dorobek Pani długiego życia.

Darzymy Panią najwyższym szacunkiem jako świadka historii, przechowującego w swej pamięci doświadczenie naszego narodu. Jest Pani źródłem wiedzy o wydarzeniach i procesach, które ukształtowały dzieje naszej ojczyzny.  Rola ta wyznacza Pani wyjątkowe miejsce w naszym społeczeństwie i w naszych sercach.

Pani Genowefa z mężem doczekała się szóstki dzieci: Jana, Róży, Jerzego, Ireneusza, Doroty i Macieja. Całe swoje życie związała z Jasiorówką,  gdzie prowadziła z mężem gospodarstwo rolne. Jubilatka jest babcią 19 wnucząt, 35 prawnucząt i 2 pra-prawnucząt.

 

 

Podziel / Share
Natalia Lech, 24.09.2018, Ilość wejść: 171, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry