Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

14.01.2019

Złote, diamentowe i kamienne gody w gminie Dzierzążnia

11 stycznia br. w Urzędzie Gminy Dzierzążnia 17 par świętowało jubileusz pożycia małżeńskiego. Z tej okazji jubilatom w imieniu Zdzisława Sipiery, Wojewody Mazowieckiego życzenia złożył Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Robert Kochański.

Jubileusz złotych godów (50-lecia pożycia małżeństwa) obchodzili: Jan i Barbara Stankiewicz z Podmarszczyna, Jan i Elżbieta Smolarek z Cumina, Irena i Eugeniusz Głowaccy z Pluskocina, Melania i Kazimierz Morawscy ze Starczewa Wielkiego, Janina i Roman Sobczyńscy z Nowego Sarnowa, Marianna i Jan Bombała z Podmarszczyna, Jadwiga i Kazimierz Kaweccy z Dzierzążni, Janina i Grzegorz Sobolewscy z Nowej Dzierzążni, Regina i Jan Nowakowscy z Nowego Sarnowa, Jadwiga i Zenon Śmigielscy z Chrościna, Teresa i Jan Kruszewscy z Cywin Wojskich oraz Henryka i Bogumił Lisińscy z Podmarszczyna.

Jubileusz diamentowych godów (60-lecie) obchodziły cztery pary: Jadwiga i Tadeusz Wójcik ze Starego Gumina, Wanda i Stefan Kacperscy z Dzierzążni, Daniela i Leszek Jeziak z Wilamowic oraz Sabina i Roman Jakubiak z Siekluk.

Jubileusz kamiennych godów, czyli 70-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili państwo Henryka i Zygmunt Koniec z Dzierzążni.

Na uroczystości obecni byli oprócz jubilatów i ich rodzin, m.in.: Wójt gminy Dzierzążnia Adam Sobecki, proboszcz parafii w Skołatowie, ks.Grzegorz Mierzejewski, Kierownik USC w Dzierzążni Bożena Spodobalska, Sekretarz UG Monika Konczewska, Skarbnik UG Grażyna Zawłocka, Przewodniczący rady gminy Krzysztof Zimny.

Źródło: Urząd Gminy Dzierzążnia

Podziel / Share
14.01.2019, Ilość wejść: 290, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry