Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Inne wiadomości

24.01.2019

Jubileusz Pani Jadwigi z Gminy Nur

W poniedziałek 21 stycznia br. Pani Jadwiga Murawska z Murawskich Nadbużnych obchodziła swoje 100. urodziny. W tej niecodziennej uroczystości wziął udział Marcin Grabowski,  Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce.

Tego dnia, życzenia wszelkiej pomyślności oraz kolejnych jubileuszy w zdrowiu poza najbliższymi złożyli Jubilatce również: Wójt Gminy Nur Rafał Kruszewski, Przewodniczący Rady Gminy Nur Adam Murawski i kierownikiem USC w Nurze Marek Popko.

Źródło: Urząd Gminy Nur

Z okazji setnych urodzin Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce odczytał i przekazał Jubilatce z okolicznościowymi życzeniami list gratulacyjny od Premiera Mateusza Morawieckiego.

Receptą Pani Jadwigi na długie życie jest poczucie humoru, nie przejadanie się, ruch i praca. Według niej również uczynność i pomaganie ludziom wydatnie przyczynia się do długowieczności.

Źródło: Urząd Gminy Nur

Pani Jadwiga Murawska urodziła się w wielodzietnej rodzinie w miejscowości Nur. Jest trzecim w kolejności dzieckiem z dziewięciorga rodzeństwa. Do chwili obecnej żyją 2 siostry i brat. Pani Jadwiga ma czworo dzieci, doczekała się też 5 wnucząt i 2 prawnucząt.

 

Podziel / Share
24.01.2019, Ilość wejść: 359, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry