Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Inne wiadomości

01.02.2019

Uroczysta sesja Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej

31 stycznia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się IV Sesja Rady Powiatu. W wydarzeniu wziął udział Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce.

Sesję otworzyła Przewodnicząca Rady Powiatu Dorota Subda. Po otwarciu sesji Kierownik Delegatury MUW, Marcin Grabowski wręczył Panu Stanisławowi Szabłowskiemu Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości przyznany przez Prezesa Rady Ministrów RP.

Starosta Ostrowski, Zbigniew Chrupek wraz z Dorotą Subdą, Przewodniczącą Rady Powiatu przekazali na ręce Pana Stanisława list gratulacyjny w formie grawertonu. W jego treści podkreślono zasługi w działalności społecznej i zawodowej na rzecz lokalnego samorządu i środowiska oraz niezłomną postawę w okresie komunizmu jako działacza podziemnych struktur „Solidarności”.

W imieniu Wójta Gminy Wąsewo Rafała Kowalczyka, gratulacje złożyli: Przewodniczący Rady Gminy Wąsewo Grzegorz Jaworski oraz Sekretarz Barbara Trojanowska. Pan Stanisław Szabłowski dziękując za tak zaszczytne wyróżnienie zaznaczył, że ogromny wpływ na efekty jego działalności zawsze miała praca zespołowa.

Dalszy porządek obrad był związany z bieżącymi sprawami powiatu.

Foto: Powiat Ostrowski

Podziel / Share
01.02.2019, Ilość wejść: 187, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry