Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

11.03.2019

X Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego

8 marca br. w Radomiu odbyła się X Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego. Uroczystość odbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. W wydarzeniu uczestniczył Krzysztof Murawski Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

W wydarzeniu uczestniczyło wielu sportowców, trenerów i działaczy z terenu powiatu radomskiego. Wręczono nagrody dla najlepszych zawodników i trenerów z gmin powiatu radomskiego. Wyróżnione zostały również szkoły, które w minionym sezonie zostały najwyżej sklasyfikowane przez Szkolny Związek Sportowy.  Na jubileuszowej gali wybrano sportowca dziesięciolecia powiatu radomskiego, został nim Damian Tokarski, zapaśnik z Wierzbicy. Gościem honorowym wydarzenia był mistrz olimpijski – były zawodnik w skoku wzwyż Artur Partyka.

Atrakcją artystyczną uroczystości był występ orkiestry Grandioso i Zespołu Pieni i Tańca Zakrzewiacy.

X Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego zgromadziła kilkuset widzów, wśród nich byli m.in. Wicemarszałek Senatu RP Adam Bielan, Minister w KPRM Marek Suski oraz Posłowie na Sejm RP Anna Kwiecień i Andrzej Kosztowniak.

Podziel / Share
11.03.2019, Ilość wejść: 204, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry