Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

20.03.2012

Odnawialne źródła energii - seminarium w Radomiu

Ogólnopolską konferencję połączoną z konkursem wiedzy dla dzieci i młodzieży „Alternatywne paliwa lekiem na...” organizuje Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki. Imprezę honorowym patronatem objął Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki.

  •  GNU Free License 1.2, Tomasz Sienicki
    GNU Free License 1.2, Tomasz Sienicki

Celem konferencji jest zapoznanie młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej oraz studentów, nauczycieli i osób spoza środowiska szkolnego z korzyściami ekologicznymi i ekonomicznymi wynikającymi ze stosowania odnawialnych źródeł energii. Podczas seminarium wykłady wygłoszą specjaliści m.in. z Politechniki Radomskiej. Oprócz prelekcji przewidziano również zajęcia praktyczne i konkursy. Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronie internetowej www.zst-radom.edu.pl.

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu od wielu lat realizuje przedsięwzięcia na rzecz środowiska przyrodniczego i społecznego. W 2005 r. Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej przyznała szkole „Zielony Certyfikat”, a w 2009 r. placówka otrzymała tytuł „Lidera Zrównoważonego Rozwoju”. Konferencje organizowane przez szkołę utrzymane są na poziomie popularnonaukowym, co umożliwia dotarcie z tematyką do szerokiej grupy odbiorców.

Podobne tematy

Podziel / Share
20.03.2012, Ilość wejść: 4308, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry