Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

16.11.2015

Uzyskaj Kartę Dużej Rodziny - co, gdzie i jak?

  •  Karta Dużej Rodziny - jak uzyskać?
    Karta Dużej Rodziny - jak uzyskać?

Karta Dużej Rodziny to m.in. ulgi komunikacyjne, przy wyrobieniu paszportu oraz na oferty instytucji kultury. Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w serwiesie OBYWATEL.GOV.PL, który w przejrzysty sposób, krok po kroku, poprowadzi cię przez cały proces.

Kartę Dużej Rodziny uzyskać może każdy członek rodziny z co najmniej trójką dzieci. Aby ją otrzymać, należy iść do urzędu gminy albo miasta właściwego dla miejsca zamieszkania. Tam pozostaje już tylko wypełnić wniosek i złożyć w odpowiedniej instytucji. Serwis OBYWATEL.GOV.PL podpowie ci dokładnie, gdzie znaleźć wniosek o przyznanie Karty Dużej Rodziny i co zrobić, aby zacząć korzystać z wielu przygotowanych ulg.

Czym jest serwis OBYWATEL.GOV.PL?

Każdą sprawę, którą chcesz załatwić w urzędzie, traktujemy jak usługę, którą administracja publiczna wykonuje dla Ciebie. Chcemy, żebyś załatwił swoją sprawę szybko i sprawnie, dlatego zbieramy usługi w jednym miejscu. Opisujemy w prosty i przystępny sposób, co musisz zrobić, co przygotować, gdzie pójść, a co możesz załatwić bez wychodzenia z domu. Wszystko po to, abyś nie tracił czasu.

Podobne tematy

Podziel / Share
Rafał Babraj, 16.11.2015, Ilość wejść: 1508, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry