Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

15.11.2016

Medale dla pracowników policji na Mazowszu

  • Medale za Długoletnią Służbę wręczył pracownikom policji Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera. Medale za Długoletnią Służbę wręczył pracownikom policji Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera.
    Medale za Długoletnią Służbę wręczył pracownikom policji Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera.
  • Uroczystość wręczenia odznaczeń i wyróżnień pracownikom cywilnym mazowieckiej policji odbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. Uroczystość wręczenia odznaczeń i wyróżnień pracownikom cywilnym mazowieckiej policji odbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu.
    Uroczystość wręczenia odznaczeń i wyróżnień pracownikom cywilnym mazowieckiej policji odbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu.
  • Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera podziękował pracownikom cywilnym mazowieckiej policji za sumienne wykonywanie licznych obowiązków. Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera podziękował pracownikom cywilnym mazowieckiej policji za sumienne wykonywanie licznych obowiązków.
    Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera podziękował pracownikom cywilnym mazowieckiej policji za sumienne wykonywanie licznych obowiązków.

Medale za wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz społeczeństwa otrzymali z rąk Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery pracownicy Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Odznaczenia przyznano z okazji Dnia Służby Cywilnej.

Podczas uroczystości wręczono siedem Złotych, jeden Srebrny i pięć Brązowych Medali za Długoletnią Służbę. Odznaczenia te są przyznawane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa. Ponadto Wojewoda wraz Komendantem Wojewódzkim Policji insp. Tomaszem Michułką wyróżnili cztery osoby medalem "Za Zasługi dla Policji".

Nagrody finansowe i okolicznościowe listy gratulacyjne z okazji Dnia Służby Cywilnej otrzymało w sumie 65 pracowników z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz komend miejskich i powiatowych na terenie całego garnizonu mazowieckiego.

W mazowieckiej policji funkcjonariuszy wspiera 1410 osób zatrudnionych w służbie cywilnej, bez których wkładu pracy nie byłoby możliwe realizowanie ustawowych zadań tej formacji.

Podobne tematy

Podziel / Share
Marcin Walasik, 15.11.2016, Ilość wejść: 1956, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry