Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

08.03.2018

Bezpłatne szkolenie – organizacje pacjentów w konsultacjach społecznych

13 marca br. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się spotkanie edukacyjno-szkoleniowe. Mogą w nim wziąć udział przedstawiciele organizacji związanych z obszarem zdrowia, profilaktyki i promocji zdrowego stylu życia. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 marca br.

W programie szkolenia znalazły się m.in.: wykłady dotyczące projektu „Obywatele dla Zdrowia”, Systemu Ochrony Zdrowia w Polsce i ich roli w tworzeniu prawa, roli Rzecznika Praw Pacjenta w ochronie zdrowa. Przewidziany został również czas na dyskusje.

Źródło:www.obywateledlazdrowia.pl.

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz online dostępny tutaj. Uczestnicy szkolenia mogą otrzymać zwrot kosztów dojazdu na podstawie wypełnionego podczas spotkania wniosku (do wysokości bilety klasy 2 PKP, nie więcej niż 150 zł). Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat.

Szkolenie jest organizowane we współpracy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego z Polską Koalicją Pacjentów Onkologicznych, Rzecznikiem Praw Pacjenta oraz Ogólnopolską Federacją Organizacji Pozarządowych. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Aktywny udział organizacji pacjentów w konsultacjach społecznych oraz procesach stanowienia prawa”. Szczegółowe informacje dotyczące projektu, w ramach którego organizowane będzie szkolenie znajdują się na stronie: www.obywateledlazdrowia.pl w zakładce szkolenia.

Pliki do pobrania

Podziel / Share
08.03.2018, Ilość wejść: 594, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry