Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

08.03.2018

Bezpłatne szkolenie – organizacje pacjentów w konsultacjach społecznych

13 marca br. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się spotkanie edukacyjno-szkoleniowe. Mogą w nim wziąć udział przedstawiciele organizacji związanych z obszarem zdrowia, profilaktyki i promocji zdrowego stylu życia. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 marca br.

W programie szkolenia znalazły się m.in.: wykłady dotyczące projektu „Obywatele dla Zdrowia”, Systemu Ochrony Zdrowia w Polsce i ich roli w tworzeniu prawa, roli Rzecznika Praw Pacjenta w ochronie zdrowa. Przewidziany został również czas na dyskusje.

Źródło:www.obywateledlazdrowia.pl.

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz online dostępny tutaj. Uczestnicy szkolenia mogą otrzymać zwrot kosztów dojazdu na podstawie wypełnionego podczas spotkania wniosku (do wysokości bilety klasy 2 PKP, nie więcej niż 150 zł). Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat.

Szkolenie jest organizowane we współpracy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego z Polską Koalicją Pacjentów Onkologicznych, Rzecznikiem Praw Pacjenta oraz Ogólnopolską Federacją Organizacji Pozarządowych. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Aktywny udział organizacji pacjentów w konsultacjach społecznych oraz procesach stanowienia prawa”. Szczegółowe informacje dotyczące projektu, w ramach którego organizowane będzie szkolenie znajdują się na stronie: www.obywateledlazdrowia.pl w zakładce szkolenia.

Pliki do pobrania

Podziel / Share
Natalia Lech, 08.03.2018, Ilość wejść: 127, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry