Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

21.05.2018

Bezpłatne szkolenie: interwencje w oparciu o „Niebieskie karty”

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli ochrony zdrowia dotyczące podejmowania interwencji w oparciu o procedurę „Niebieskie karty” w sytuacji podejrzewania przemocy w rodzinie. Szkolenie organizuje Wydział Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zgłoszenia są przyjmowane do 25 maja br.

Szkolenie odbędzie się 4 czerwca br., w godzinach 10:00 – 15:00 w sali 259 Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. W programie szkolenia znajdują się wykłady dotyczące m.in.: problemów związanych z przemocą, sytuacją psychologiczną członków rodziny dotkniętych tym problemem czy nawiązywanie kontaktu i prowadzenie rozmowy z osobą doznającą przemocy.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie drukowanymi literami formularza zgłoszeniowego (dostępny w załączniku, na dole strony) oraz przesłanie go na adres: jturek@mazowieckie.pl lub faksem pod numer (22) 695-69-01 do 25 maja br.

Jednocześnie informujemy, że wysłanie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba uczestników jest ograniczona- o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają 30 maja br. e-maila z potwierdzeniem uczestnictwa.

Pliki do pobrania

Podziel / Share
Natalia Lech, 21.05.2018, Ilość wejść: 443, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry