Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

14.06.2018

„Kierunki promocji Polski na lata 2017 – 2027” – bezpłatna konferencja

Zapraszamy do udziału w konferencji związanej z promocją Polski, która odbędzie się 25 czerwca br. w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Zgłoszenia należy przesłać na adres: SekretariatZZPPSO@mswia.gov.pl.

Konferencja odbędzie się 25 czerwca 2018 roku w godzinach 10:30 – 16:00 w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w sali „Pod kopułą”, Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, wejście od ul. Wspólnej. Konferencja jest bezpłatna i skierowana do wszystkich podmiotów współpracujących z zagranicznymi partnerami m.in jednostek samorządu terytorialnego, polskich przedsiębiorstw.

Wśród bloków tematycznych zaplanowanych podczas wydarzenia znajdują się m.in.: promocja Polskiej gospodarki i promocja Polski we współpracy zagranicznej samorządów lokalnych i regionalnych. Wstępny program konferencji znajduje się w załączniku, na dole strony.

Organizatorami konferencji są: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Pliki do pobrania

Podziel / Share
14.06.2018, Ilość wejść: 471, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry