Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

18.09.2018

Bezpłatne szkolenie: przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

Bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli ochrony zdrowia dotyczące diagnostyki zespołu dziecka krzywdzonego i interwencji podejmowanych w przypadkach podejrzewania przemocy wobec dziecka odbędzie się w MUW 8 października br. Zgłoszenia można przesyłać do 21 września br.

W programie szkolenia znajdują się wykłady:

  • konsekwencje w dzieciństwie i życiu dorosłym doznawania przez dzieci przemocy ze strony rodziców,
  • rozpoznawanie sygnałów świadczących o przemocy wobec dzieci. Podejmowanie interwencji w sytuacji, gdy podejrzewamy, że dziecko jest krzywdzone. Procedura „Niebieskiej Karty”,
  • prawo jako narzędzie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest czytelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępne jest w załączniku, na dole strony), drukowanymi literami oraz przesłanie go do 21 września br. na adres e-mail: a.smolinska@mazowieckie.pl  lub faksem pod numer (22) 695-69-01. Wysłanie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba uczestników jest ograniczona,  a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie informujemy, że osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają 1 października br. e-maila z potwierdzeniem uczestnictwa.

 

Pliki do pobrania

Podziel / Share
Natalia Lech, 18.09.2018, Ilość wejść: 263, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry