Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Komunikaty

06.12.2018

Ostrzeżenia: marznące opady

  • Grafika: logotyp WCZK.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega: od czwartku 6 grudnia br., od godz. 22:00 do piątku, 7 grudnia br. do godz. 05:00 prognozuje się wystąpienie marznących opadów na terenie 28 powiatów. 7 grudnia br. w godzinach 02:00-10:00 prognozuje się wystąpienie marznących opadów na terenie 8 powiatów.

Prognozuje się wystąpienie miejscami słabych opadów marznącego deszczu ze śniegiem i deszczu powodujących gołoledź.

Ostrzeżenie obowiązujące od 6 grudnia br., od godziny 22:00 do 7 grudnia br., do godziny 05:00 dotyczy powiatów: białobrzeskiego, ciechanowskiego, garwolińskiego, grodziskiego, grójeckiego, kozienickiego, legionowskiego, lipskiego, makowskiego, miśkiego, mławskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, płońskiego, pruszkowskiego, przasnyskiego, przysuskiego, pułtuskiego, radomskiego i Radomia, szydłowieckiego, warszawskiego zachodniego i Warszawy, wołomińskiego, wyszkowskiego, zwoleńskiego i żyrardowskiego.

Ostrzeżenie obowiązującego 7 grudnia br., w godzinach 02:00 - 10:00 dotyczy powiatów: łosickiego, ostrołęckiego i Ostrołęki, ostrowskiego, siedleckiego i Siedlec, sokołowskiego i węgrowskiego.

Podziel / Share
06.12.2018, Ilość wejść: 222, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry