Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

23.12.2018

Ostrzeżenie: oblodzenie

  • na zdjęciu: Logo WCZK

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega: od niedzieli 23 grudnia br., od godz. 20:00 do poniedziałku, 24 grudnia br. do godz. 10:00, prognozuje się wystąpienie oblodzenia.

Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do 0°C, temperatura gruntu od -3°C. Ostrzeżenie obejmuje powiaty: ciechanowski, legionowski, łosicki, makowski, minski, mławski, ostrołęcki i miasto Ostrołękę, ostrowski, przasnyski, pułltuski, siedleck i miasto Siedlce, sokołowski, węgrowski, wołomiński, wyszkowski i żuromiński.

Natomiast od niedzieli 23 grudnia br., od godz. 22:00 do poniedziałku, 24 grudnia br. do godz. 10:00, prognozuje się wystąpienie oblodzenia powiatach: bialobrzeskim, garwolińskim, gostyninski, grodziskim, grójeckim, kozienickim, lipskmi, nowodworskmi, otwockim, piaseczyńskim, płockim i w mieście Płock, płońskim, pruszkowskim, przysuskim, radomskim i mieście Radom, sierpeckim, sochaczewskim, szydlowieckim, warszawskmi zachodnim i w mieście Warszawa oraz powiecie zwoleńskim.

Ostrzeżenie obowiązuje do 24 grudnia br. do godz. 10:00.

 

Podziel / Share
23.12.2018, Ilość wejść: 152, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry