Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

04.01.2019

Ostrzeżenia: intensywne opady śniegu

  • Logotyp: WCZK.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega 4 i 5 stycznia br. prognozuje się wystąpienie intensywnych opadów śniegu.

  • Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej za okres ważności Ostrzeżenia od 10 cm do 15 cm. Ostrzeżenie to dotyczy powiatów: białobrzeskiego, garwolińskiego, grodziskiego, grójeckiego, kozienickiego, legionowskiego, lipskiego, łosickiego, mińskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, przysuskiego, radomskiego i Radomia, siedleckiego i Siedlec, sokołowskiego, szydłowieckiego, warszawskiego zachodniego i Warszawy, węgrowskiego, wołomińskiego, zwoleńskiego i żyrardowskiego.

To ostrzeżenie obowiązuje od 4 stycznia br., od godziny 21:00 do 5 stycznia br., do godziny 09:00.

  • Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej za okres ważności Ostrzeżenia od 10 cm do 15 cm. Ostrzeżenie to dotyczy powiatów: ciechanowskiego, gostynińskiego, makowskiego, mławskiego, nowodworskiego, ostrołęckiego i Ostrołęki, ostrowskiego, płockiego i Płocka, płońskiego, przasnyskiego, pułtuskiego, sierpeckiego, sochaczewskiego, wyszkowskiego i żuromińskiego.

To ostrzeżenie obowiązuje od 4 stycznia br., od godziny 18:00 do 5 stycznia br., 05:00.

Podziel / Share
04.01.2019, Ilość wejść: 229, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry